Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Cub Yeni Eglence Mekaniniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bu yazıdan sonra JELİBON yiyemiyceksiniz

3 posters
YazarMesaj
CherrY
Admin
CherrY

bu yazıdan sonra JELİBON yiyemiyceksiniz Empty
MesajKonu: bu yazıdan sonra JELİBON yiyemiyceksiniz   bu yazıdan sonra JELİBON yiyemiyceksiniz Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 9:47 am

Arkada$lar bi gün Jelibon yiodum ve merak edip içindeki maddeler bölümüne baqtım, baqtııma pi$man oldum..

Jelibon'un içinde HAYVAN JELATİNİ vr!! Belki çoqunuz bilmiosunuz bu hayvan jelatinini.. Hayvan jelatini ne mi?

Çoğunluqla sığır ve domuzdan yapılan bi madde, bu hayvanların kemiqlerinden yapılıomu$ bazı hayvan jelatinleri! Jelibon da bu hayvan jelatinlerine dahil! Ve jelibonun içinde kemiq var dü$ünün yani, öle böle bi qemiq deil! Domuz kemiği de olabilir! Tam bilqim yoq.. Domuz eti de dinimizce yasaklanmı$ bir maddedir, Yupo ve Jelibon marka paketlerinin arkasında yazıo inanmayan arqasını çevirsin paketin baqsın! Haram olduğunu yazıodu bi site hangisi olduunu unuttum, google'a hayvan jelatini die girip baqın qörürsünüss!
Büsüq

Büsüq

MesajKonu: Geri: bu yazıdan sonra JELİBON yiyemiyceksiniz   bu yazıdan sonra JELİBON yiyemiyceksiniz Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 5:47 am

ıyyyyyyy iğrenccccc asla yemem bidaha sağol:s
http://www.gruphepsi4.7forum.net
Ereci Admin
Admin
Ereci Admin

MesajKonu: Geri: bu yazıdan sonra JELİBON yiyemiyceksiniz   bu yazıdan sonra JELİBON yiyemiyceksiniz Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 8:22 am

Iyy saqol konu sabitlendi.
https://gruphepsi-fanclub.123.st

bu yazıdan sonra JELİBON yiyemiyceksiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Senden Sonra Kim Yazacak?